GAISMAS GLEZNIECĪBAS TEHNIKAS PAMATLICĒJS UN MIRDZOŠO GLEZNU TEĀTRA INNER LIGHT dibinātājs

Vitālijs Jermolajevs

Mūsu darba laiks :

I 11:00-17:00.

II 11:00-17:00.

III 11:00-17:00.

IV 11:00-17:00.

V 11:00-17:00.

VI 11:00-17:00.

VII 11:00-17:00.

MIRDZOŠO GLEZNU TEĀTRIS INNER LIGHT

Katra aina paver logu uz citām pasaulēm, gribas pa to ielūkoties vērīgāk, atklājot jaunas, interesantas detaļas. Īpaši pārsteidzošu iespaidu rada gleznu starojums, mainot apgaismojumu. Audekls pilnībā mainās: no rīta pārvēršas vakarā un pāriet naktī.

Elementor #1386 2
Elementor #1386 3

daiļrades īpatnības

unikāla tehnika

Vitālijs Jermolajevs savdabīgo glezniecības stilu sauc par “Iekšējās gaismas mākslu”.

 

PREČU ZĪME

Vitālijam Jermolajevam piešķirts patents par fluorescento krāsu kompozīciju, kurā viņš glezno savas gleznas, un tās izgatavošanas paņēmienu.

Pārklājuma metode

Viens uz otra nesajaucot tiek klāti atšķirīgi krāsas slāņi, kas reaģē uz dažādu apgaismojumu.

darbs ar zemapziņu

Vitālija Jermolajeva gleznas ir pārpilnas ar romantiskām asociācijām. Daudzi no viņa darbiem ir kā tilts starp apziņu un zemapziņu.

Par autoru

radošums

Vitālija Jermolajeva daiļrades pamatā ir priekšstats par neizsmeļama dzīvības spēka eksistenci (latīniski vitalis – dzīvs, dzīvīgs). Šīs enerģijas klātbūtne izpaužas īpašā starojumā, kas plūst no viņa gleznām.

Gleznām piemīt tā saucamie dienas un nakts efekti. Dažos darbos šie varianti ir līdzīgi, bet citos atkarībā no gleznotāja iztēles tie ir visai atšķirīgi.

Pāreja no dienas uz nakts gleznu var būt ļoti pakāpeniska, piedāvājot skatītājam milzīgu transformējošo tēlu daudzveidību.

-Ермолаев-художник-Innerlight.jpg

Vitālijs Jermolajevs dzimis Kazaņā. Mācījies Kazaņas mākslas skolā, 1973. gadā beidzis Ļeņingradas Mākslas akadēmijas Repina vārdā nosaukto glezniecības, tēlniecības un arhitektūras institūtu. 1983. gadā beidzis Latvijas Mākslas akadēmijas dizaina kursus.

No 1973. gada Vitālijs Jermolajevs dzīvo un strādā Latvijā, kopš 2004. gada – Jūrmalā, kā mākslinieks, arhitekts un dizainers.

Vitālijs Jermolajevs ir Latvijas Arhitektu savienības biedrs, Itālijas katoļu mākslinieku asociācijas biedrs, Pasaules mākslas fonda eksperts, Rakstnieku un publicistu starptautiskās asociācijas biedrs, Krievijas radošās mākslinieku savienības biedrs. Viņš dibinājis starptautisko mākslas skolu “INNER LIGHT” Jūrmalā, regulāri rīko meistarklases Maskavā, Sanktpēterburgā, Rīgā un Jūrmalā.

Māksliniekam bijušas vairāk nekā 60 personālizstādes dažādās pasaules valstīs, Maskavas, Sanktpēterburgas, Kazaņas muzejos, Mākslas galerijā Vatikānā. Viņa gleznas atrodas mākslas kolekcijās Eiropā, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā. Pastāvīga ekspozīcija aplūkojama pēc paša projekta būvētajā privātmājā Jūrmalā, Majoros.

Cenas par darbu

Scroll to Top
Scroll to Top