Gaismas terapijas un relaksācijas telpa

Vitālija jermolājeva Mirdzošo gleznu teātris "INNER LIGHT"

MIRDZOŠO GLEZNU TEĀTRIS 1

Projekts “Mirdzošo gleznu Teātris  Inner Light”, ko iesniedza Vitālijs Jermolajevs – ir modulis (koncepcija), lai organizētu telpisko vidi tiem, kuri meklē jaunus un oriģinālus risinājumus interjerā. 

Projekts paredzēts tiem, kuri vēlas radīt klusuma un harmonijas atmosfēru, neaizmirstamas emocijas un iespaidus savās mājās, birojā, atpūtas telpā, fitnesa centrā, viesnīcā vai SPA. Gaismas gleznas un harmonizēts  apgaismojums uzlabo jebkuras atpūtas un izsmalcinātas izklaides vietas labsajūtas funkcijas.

PROJEKTA UNIKALITĀTE

DZĪVA TELPA

gleznainās audekls pārvērš statisko telpu par “dzīvu”, bet ne mehāniski, bet pateicoties to izstarotajam starojumam.

PIEEJA

Katram konkrētam interjeram tiek izstrādāts individuāls projekts

INDIVIDUALITĀTE

gaismas terapijas telpas noformējums un gleznu relaksācijas vide – tiek izvēlēti atbilstoši zāles lielumam, ņemot vērā paša klienta individuālās vēlmes, gaumi un vēlmes.

PRIEKŠROCĪBA

projekta praktiskās ieviešanas vieglums, ieskaitot uzstādīšanas ātrumu, kas neprasa dārgu un sarežģītu telpu remontu vai rekonstrukciju. .

Inner light

PIEDĀVĀJUMA ORIGINALITĀTE

mākslinieks, arhitekts un dizainers Vitālijs Jermolajevs, kuram ir atbilstoša izglītība un bagāta pieredze katrā no šīm jomām, apvieno vienā veselumā savu unikālo novatorisko atklājumu – gaismas gleznas, kuras viņš radījis, izmantojot INNER LIGHT tehniku ar 3D efektu.Viņš tos organiski integrē interjerā, papildinot izveidoto vidi ar mūziku un pavadošo auditekstu.

Sintēze

Gleznu, gaismas, mūzikas un teksta sintēze nosaka projekta emocionālo daļu, kas skatītājam rada nesalīdzināmus iespaidus un pieredzi.

Vitālija jermolājeva Mirdzošo gleznu teātris "INNER LIGHT"

Īpašs apgaismojums

kuru ietekmē audekls patiesībā spīd

Šī gaisma - Saules spektra daļa - ir nepieciešama, lai harmonizētu elektrisko apgaismojumu, tuvinot to saules gaismai un tādējādi padarot to ārstniecisku.

Kombinācija

dažādu mākslas veidu, kurus mākslinieks apvienojis vienā veselumā, ir unikāla sistēma jaunas paaudzes relaksācijas vides veidošanai.

Veidošanās projekts

unikālā gaismas terapijas un relaksācijas telpa Iekšējā gaisma sastāv no vairākām daļām:

MIRDZOŠO GLEZNU TEĀTRIS 2

1. Mirdzošas gleznas

INNER LIGHT pārstāv unikālu XXI gadsimta glezniecības tehnoloģiju

kuras efekts ir mainīt krāsu un attēlu saturu atkarībā no apgaismojuma izmaiņām.Noslēpums ir divos gleznu slāņos un apgaismojuma maiņā, t.i. uz audekla tiek liktas divas krāsas kārtas viena virs otras, reaģējot uz dažādu apgaismojumu. Normālā apgaismojumā jūs redzat vienu attēlu ar UV apgaismojumu, otru.

MIRDZOŠO GLEZNU TEĀTRIS 3

2.Mūzika un teksts 6 valodās

(LV, EN, RU, FR, ES, DE)

Fona mūzika - jūras skaņas, putnu dziedāšana, mūzikas pavadījums - jau no pirmās skaņas cilvēku iegremdē maģiskā mierā, pielāgojas kontemplatīvai uztverei, pilnībā atvienojas no ikdienas problēmām, liekot aizmirst par ārpasauli, pilnībā izšķīst apkārtējā skatījumā

MIRDZOŠO GLEZNU TEĀTRIS 4

3.Īpašs apgaismojums un aprīkojums.

Mūsu nou-hau, ar kuru mēs jūs iepazīstināsim, ja jūs interesē projekts.

Tas tiek izstrādāts katram projektam atsevišķi, ņemot vērā vēlmes, telpas lielumu utt.

MIRDZOŠO GLEZNU TEĀTRIS 5

4. Telpa

Istaba ir aprīkota tā, lai saules gaisma neiekļūtu iekšpusē. Tie var būt aptumšojošie aizkari uz logiem vai žalūzijas, kas aizsedz gaismu.

Telpas izmēri jāprojektē tā, lai tajā būtu nepieciešamais gleznu skaits, būtu ērti skatīšanās apstākļi, kā arī tehniskās iespējas un vieta, kur pieslēgt nepieciešamo elektrisko aprīkojumu un atskaņot mūziku un audio tekstu.

Посвещение Николе Тесла

5. Nosaukums

Krāsu un gaismas dinamikā attēlotos audeklus var saukt par teātra izrādi, kur galvenie varoņi ir gleznas, tāpēc mākslinieks Vitālijs Ermolajevs to nosauca par “Gaismas gleznu teātri IEKŠĒJĀ GAISMA”.

MIRDZOŠO GLEZNU TEĀTRIS 6

6. Unikalitāte un zīmola veidošana

Autora paņēmiens divslāņu gleznu rakstīšanai balstās uz patentu reģistrēto atklājumu. Patents tika saņemts par krāsu kompozīciju, ar kuru tiek apgleznotas gaišas gleznas, un tas apstiprina mākslinieka radīto unikālo, nepārspējamo glezniecības tehnoloģiju. INNER LIGHT ir reģistrēta preču zīme (preču zīme).

Apgaismoto gleznu teātra rezidence INNER LIGHT Jūrmalā visu gadu 13 gadus veiksmīgi darbojas kā viena no šīs populārās kūrortpilsētas unikālajām atrakcijām. Teātri apmeklē gan atsevišķi tūristi, gan ekskursiju grupas no visas pasaules.

7. Investīcijas

nepieciešami projekta īstenošanai, tiek veidoti no:

MIRDZOŠO GLEZNU TEĀTRIS 7

8. Garantijas

Autors garantē atbalstu visos projekta posmos: sākot no konkrētu gleznu izvēles līdz visa projekta uzsākšanai un piegādei pasūtītājam.

Katra projektā iekļautā glezna saņem Autentiskuma sertifikātu , kurā norādīts gleznas pirmā īpašnieka vārds un visi citi dati, kas attiecas uz konkrētu mākslas darbu.

MIRDZOŠO GLEZNU TEĀTRIS 8

9. Projekta īstenošanas metodes

- autora projekta realizācija pēc klienta atslēgas.

- gleznu, licenču vai franšīzes iegāde un klienta neatkarīga projekta īstenošana.

Scroll to Top
Scroll to Top